  • T12Y0223MAB25
T12Y0223MAB25
advertisement
Manufacturer No:
T12Y0223MAB25
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T12Y0223MAB25
Package:
Datasheet:
T12Y0223MAB25
Description:
Res Cermet Trimmer 22K Ohm 20% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3mm (12 X 11.5mm) Pin Thru-Hole Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T12Y0223MAB25
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W