  • T-P1Y-60-A1-CS10
T-P1Y-60-A1-CS10
advertisement
Manufacturer No:
T-P1Y-60-A1-CS10
Manufacturer:
Sensata-BEI Sensors
HK JDW NO:
113-T-P1Y-60-A1-CS10
Package:
Module
Datasheet:
Description:
SENSOR INCLINOMETER 60DEG MODULE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T-P1Y-60-A1-CS10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    T
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated
    15V~30V
  • Output Type
    Current
  • Interface
    Analog
  • Bandwidth
    10Hz