  • SYPS-3-12W-75+
SYPS-3-12W-75+
advertisement
Manufacturer No:
SYPS-3-12W-75+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-SYPS-3-12W-75+
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
RF PWR DVDR 5MHZ-1.2GHZ 8SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SYPS-3-12W-75+
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Mfr
    Mini-Circuits
  • Series
  • Size / Dimension
    0.500" L x 0.380" W x 0.250" H (12.70mm x 9.65mm x 6.35mm)
  • Frequency
    5 MHz ~ 1.2 GHz