  • SWM30-5-NV-P5R
SWM30-5-NV-P5R
advertisement
Manufacturer No:
SWM30-5-NV-P5R
HK JDW NO:
193-SWM30-5-NV-P5R
Package:
Datasheet:
SWM30-5-NV-P5R
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 20W
Step5Bar-code shipping tag
SWM30-5-NV-P5R
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SWM30-N (30W)
  • Size / Dimension
    2.99Lx1.69W x 1.16 H 75.9mmx42.9mmx29.5mm
  • Power (Watts)
    20W
  • Current - Output (Max)
    4A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    5V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max