  • SWM30-36-NV-P6
SWM30-36-NV-P6
advertisement
Manufacturer No:
SWM30-36-NV-P6
HK JDW NO:
193-SWM30-36-NV-P6
Package:
Datasheet:
SWM30-36-NV-P6
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 36V 30W
Step5Bar-code shipping tag
SWM30-36-NV-P6
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    SWM30-N (30W)
  • Size / Dimension
    2.99Lx1.69W x 1.16 H 75.9mmx42.9mmx29.5mm
  • Power (Watts)
    30W
  • Current - Output (Max)
    830mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    36V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max