  • SU203PR-K0.5
SU203PR-K0.5
advertisement
Manufacturer No:
SU203PR-K0.5
Manufacturer:
ABB Control
HK JDW NO:
17007-SU203PR-K0.5
Package:
Datasheet:
Description:
Thermal Circuit Breaker, 3 Pole(s), 0.5A, 400VAC, Din Rail,