  • SU203PR-K0.3
SU203PR-K0.3
advertisement
Manufacturer No:
SU203PR-K0.3
Manufacturer:
ABB Control
HK JDW NO:
17007-SU203PR-K0.3
Package:
Datasheet:
Description:
Thermal Circuit Breaker, 3 Pole(s), 0.3A, 400VAC, Din Rail,