  • STMGFS30483R3-R
STMGFS30483R3-R
advertisement
Manufacturer No:
STMGFS30483R3-R
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-STMGFS30483R3-R
Package:
Datasheet:
STMGFS30483R3-R
Description:
Quantity:
In Stock : 1306
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
STMGFS30483R3-R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Weight
    141.747616g
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    STMGFS (30W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    4.61Lx2.05W x 1.06 H 117.1mmx52.1mmx26.9mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    25W
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE
  • Efficiency
    89%
  • Voltage - Isolation
    1.5kV
  • Voltage - Input (Max)
    76V
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    7.5A
  • Output Power
    30W
  • Height
    26.924mm
  • Length
    117.094mm
  • Width
    52.07mm