  • STA330-75T3MI
STA330-75T3MI
advertisement
Manufacturer No:
STA330-75T3MI
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-STA330-75T3MI
Package:
Axial
Datasheet:
STA330-75T3MI
Description:
330μF 20% 1Ohm Axial
Step5Bar-code shipping tag
STA330-75T3MI
  • Package / Case
    Axial
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    330μF
  • Voltage - Rated DC
    75V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm