  • ST32ETA503
ST32ETA503
advertisement
Manufacturer No:
ST32ETA503
HK JDW NO:
184-ST32ETA503
Package:
Datasheet:
ST32ETA503
Description:
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Step5Bar-code shipping tag
ST32ETA503
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    Square - 0.134Lx0.134W x 0.079 H 3.40mmx3.40mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    50kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W