  • ST3215SB32768H5MRXA1
ST3215SB32768H5MRXA1
advertisement
Manufacturer No:
ST3215SB32768H5MRXA1
HK JDW NO:
428-ST3215SB32768H5MRXA1
Package:
2-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ST3215SB32768H5MRXA1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ST3215SB, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70kOhms
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm