  • ST12L4S4V30QJ12
ST12L4S4V30QJ12
advertisement
Manufacturer No:
ST12L4S4V30QJ12
Manufacturer:
APEM Inc.
HK JDW NO:
67-ST12L4S4V30QJ12
Package:
Datasheet:
ST12L4S4V30QJ12
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ST12L4S4V30QJ12
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ST
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    30V
  • Current Rating (Amps)
    6A AC 7A DC
  • Termination Style
    PC Pin
  • Voltage - Rated AC
    125V