SST39WF800B-70-4I-C2QE
SST39WF800B-70-4I-C2QE
536-SST39WF800B-70-4I-C2QE
48-UFLGA
SST39 MPF™ 48 Pin Memory IC SST39 MPF™ Series SST39WF800B 8 Mb kb 6mm mm 15mA mA 16b b
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Package
SST39WF800B-70-4I-C2QE
Microchip Technology536-24LC16BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C04D-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC01BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC02BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT25020B-SSHL-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C66B-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-23K256T-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-SST25VF010A-33-4C-SAE8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C02D-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C46D-PU8-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare