SST39VF6401B-70-4I-EKE-T
SST39VF6401B-70-4I-EKE-T
536-SST39VF6401B-70-4I-EKE-T
48-TFSOP (0.724, 18.40mm Width)
SST39 MPF™ Memory IC SST39 MPF™ Series SST39VF6401B 64 Mb kb 18mA mA 16b b
In Stock : 730
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package
SST39VF6401B-70-4I-EKE-T
Microchip Technology536-24LC16BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC16BT-I/OTSC-74A, SOT-7532-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C01C-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C04D-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C46DN-SH-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC02BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT25020B-SSHL-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C66B-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-23K256T-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C46D-PU8-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare