  • SSR21NV-M051350
SSR21NV-M051350
advertisement
Manufacturer No:
SSR21NV-M051350
HK JDW NO:
417-SSR21NV-M051350
Description:
CMC 135.0MH 0.5A 1.90OHM HIGH IM
Step5Bar-code shipping tag
SSR21NV-M051350
  • Factory Lead Time
    27 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Series
    SSR
  • Size / Dimension
    0.866Lx0.630W 22.00mmx16.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Packing Method
    TRAY
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Approval Agency
    UL
  • Filter Type
    SINGLE PHASE EMI FILTER
  • Rated Current
    0.5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.9Ohm
  • Current Rating (Max)
    500mA
  • Inductance @ Frequency
    135mH @ 10kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Width
    16mm
  • Height (Max)
    1.063 27.00mm