  • SSHB21H-R051100
SSHB21H-R051100
advertisement
Manufacturer No:
SSHB21H-R051100
HK JDW NO:
417-SSHB21H-R051100
Description:
CMC 110MH 500MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
SSHB21H-R051100
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Series
    SSHB21H
  • Size / Dimension
    1.024Lx0.906W 26.00mmx23.00mm
  • Resistance
    2.1Ohm
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    110 mH
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.1Ohm
  • Current Rating (Max)
    500mA
  • Inductance @ Frequency
    110mH @ 10kHz
  • Height (Max)
    0.610 15.50mm