  • SS-24D35-G040
SS-24D35-G040
advertisement
Manufacturer No:
SS-24D35-G040
Manufacturer:
G-Switch
HK JDW NO:
16232-SS-24D35-G040
Package:
Datasheet:
Description:
Straight 1A DP4T 8.7mm 14.8mm 24V 6.9mm Black PCPin 10000 Rectangular columnar -25℃~+70℃ Plugin Slide Switches ROHS