  • SR211A330JARAP1
SR211A330JARAP1
advertisement
Manufacturer No:
SR211A330JARAP1
HK JDW NO:
66-SR211A330JARAP1
Description:
33pF Ceramic Capacitor 5% Radial
Step5Bar-code shipping tag
SR211A330JARAP1
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.17mm