  • SR211A101KAAAP1
SR211A101KAAAP1
advertisement
Manufacturer No:
SR211A101KAAAP1
HK JDW NO:
66-SR211A101KAAAP1
Description:
100pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR211A101KAAAP1
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    100pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.175mm