  • SR201A331JAR
SR201A331JAR
advertisement
Manufacturer No:
SR201A331JAR
HK JDW NO:
66-SR201A331JAR
Description:
330pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
SR201A331JAR
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Height
    5.08mm
  • Width
    5.08mm
  • Thickness
    3.175mm