  • SR-5-3.15A-AP
SR-5-3.15A-AP
advertisement
Manufacturer No:
SR-5-3.15A-AP
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-SR-5-3.15A-AP
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 250VAC, 35A (IR), Through Hole, ROHS COMPLIANT