  • SQP700JB-16R
SQP700JB-16R
advertisement
Manufacturer No:
SQP700JB-16R
HK JDW NO:
898-SQP700JB-16R
Datasheet:
SQP700JB-16R
Description:
16Ohm, 7W, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
SQP700JB-16R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.374 x 0.354 Rectangularx1.378L 9.50mmx9.00mmx35.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    16Ohm
  • Power (Watts)
    7W