  • SQCB7M130GATME\500
SQCB7M130GATME\500
advertisement
Manufacturer No:
SQCB7M130GATME\500
HK JDW NO:
66-SQCB7M130GATME\500
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
13pF 500V Ceramic Capacitor 2% Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
SQCB7M130GATME\500
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    13pF
  • Voltage - Rated DC
    500V
  • Depth
    2.79mm
  • Height
    762μm
  • Length
    2.79mm
  • Width
    2.79mm