  • SPD127R-682M
SPD127R-682M
advertisement
Manufacturer No:
SPD127R-682M
HK JDW NO:
79-SPD127R-682M
Package:
Nonstandard
Datasheet:
SPD127R-682M
Step5Bar-code shipping tag
SPD127R-682M
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SPD127R
  • Size / Dimension
    0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    6.2A
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    12.8mm
  • Current Rating
    6.2A
  • Inductance
    6.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    30mOhm Max
  • Max DC Current
    6.2A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    6.2A
  • Height
    8mm
  • Height Seated (Max)
    0.315 8.00mm
  • Length
    11.9888mm
  • Width
    11.9888mm