  • SP1812R-334H
SP1812R-334H
advertisement
Manufacturer No:
SP1812R-334H
HK JDW NO:
79-SP1812R-334H
Step5Bar-code shipping tag
SP1812R-334H
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SP1812R
  • Size / Dimension
    0.189Lx0.134W 4.80mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±3%
  • JESD-609 Code
    e1
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper (Sn96.5Ag3.0Cu0.5)
  • Depth
    3.4mm
  • Current Rating
    136mA
  • Inductance
    330μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    10.9Ohm Max
  • Max DC Current
    136mA
  • Current - Saturation
    113mA
  • Height
    3.4mm
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm