  • SP1210R-822H
SP1210R-822H
advertisement
Manufacturer No:
SP1210R-822H
HK JDW NO:
79-SP1210R-822H
Package:
Nonstandard
Step5Bar-code shipping tag
SP1210R-822H
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SP1210R
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.138Lx0.105W 3.51mmx2.66mm
  • Tolerance
    ±3%
  • JESD-609 Code
    e1
  • Depth
    2.66mm
  • Current Rating
    487mA
  • Inductance
    8.2μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    880mOhm Max
  • Max DC Current
    487mA
  • Current - Saturation
    454mA
  • Height
    2.57mm
  • Height Seated (Max)
    0.101 2.57mm