  • SNR-10-223-DT
SNR-10-223-DT
advertisement
Manufacturer No:
SNR-10-223-DT
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-SNR-10-223-DT
Package:
Datasheet:
SNR-10-223-DT
Description:
Power Line Filters 50VDC 10A 22000pF
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SNR-10-223-DT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~71°C
  • Packaging
    Box
  • Published
    2012
  • Series
    SNR
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Screw
  • Applications
    General Purpose
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    10A