SN65LVDT390PWR
SN65LVDT390PWR
815-SN65LVDT390PWR
16-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
16 Terminations 3.3V 16 Pin 65LVDT390 Receivers 0/4 Drivers/Receivers 4 Functions
In Stock : 3608
Package
SN65LVDT390PWR
Texas Instruments815-SN65LVDT2DBVRSC-74A, SOT-7532-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN65176BDR8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN65HVD1781DR8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 Days-Add Compare
Texas Instruments815-SN75176BP8-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN75174N16-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-SN65HVD12D8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-DP83848IVV/NOPB48-LQFP2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-TRSF3232IDBR16-SSOP (0.209, 5.30mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Texas Instruments815-DS14C89AMX14-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 Days-Add Compare