  • SMR5223K63J01L4BULK
SMR5223K63J01L4BULK
advertisement
Manufacturer No:
SMR5223K63J01L4BULK
HK JDW NO:
417-SMR5223K63J01L4BULK
Package:
Description:
Cap Film 0.022uF 63V PPS 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 150°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SMR5223K63J01L4BULK
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.2
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Audio Capacitor
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PPS
  • Voltage
    40VAC|63VDC