  • SMR5222H63J01L4BULK
SMR5222H63J01L4BULK
advertisement
Manufacturer No:
SMR5222H63J01L4BULK
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-SMR5222H63J01L4BULK
Package:
Description:
Cap Film 0.0022uF 63V PPS 2.5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 150°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SMR5222H63J01L4BULK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    2.5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Audio Capacitor
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PPS
  • Voltage
    63VDC|40VAC