  • SMM02040E6802DB300
SMM02040E6802DB300
advertisement
Manufacturer No:
SMM02040E6802DB300
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SMM02040E6802DB300
Package:
0204
Datasheet:
Description:
Thin Film, 68kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
SMM02040E6802DB300
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    0204
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    68kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Width
    1.4mm