  • SMM02040E4872DB300
SMM02040E4872DB300
advertisement
Manufacturer No:
SMM02040E4872DB300
HK JDW NO:
878-SMM02040E4872DB300
Step5Bar-code shipping tag
SMM02040E4872DB300
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    48.7kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Width
    1.4mm