  • SMM02040D5002BB100
SMM02040D5002BB100
advertisement
Manufacturer No:
SMM02040D5002BB100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SMM02040D5002BB100
Package:
MELF
Description:
Thin Film, 50kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
SMM02040D5002BB100
  • Package / Case
    MELF
  • Tolerance
    0.1%
  • Resistance
    50kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    Not
  • Length
    3.6mm
  • Width
    1.4mm