  • SMF43AHRQG
SMF43AHRQG
advertisement
Manufacturer No:
SMF43AHRQG
HK JDW NO:
799-SMF43AHRQG
Package:
SOD-123W
Step5Bar-code shipping tag
SMF43AHRQG
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    SOD-123W
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, SMF
  • Applications
    Automotive
  • Voltage - Breakdown (Min)
    47.8V
  • Power - Peak Pulse
    200W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    2.9A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    69.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    43V