  • SMF30CA-TP
SMF30CA-TP
advertisement
Manufacturer No:
SMF30CA-TP
HK JDW NO:
543-SMF30CA-TP
Description:
4.1A 1uA 48.4V 33.3V 30V 36.8V Bi-Directional SOD-123FL TVS ROHS