  • SMF28AHRVG
SMF28AHRVG
advertisement
Manufacturer No:
SMF28AHRVG
HK JDW NO:
799-SMF28AHRVG
Package:
SOD-123W
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 6229
Step5Bar-code shipping tag
SMF28AHRVG
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    SOD-123W
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q101
  • Applications
    Automotive
  • Voltage - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Power - Peak Pulse
    200W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    4.4A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    45.4V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    28V