  • SMD1210B150TF/12
SMD1210B150TF/12
advertisement
Manufacturer No:
SMD1210B150TF/12
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-SMD1210B150TF/12
Package:
Datasheet:
Description:
12V 1.5A 100A 800mW -40℃~+85℃ 3A 30mΩ 300ms 120mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS