  • SMCJ12CA-HRAT7
SMCJ12CA-HRAT7
advertisement
Manufacturer No:
SMCJ12CA-HRAT7
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
HK JDW NO:
461-SMCJ12CA-HRAT7
Datasheet:
SMCJ12CA-HRAT7
Step5Bar-code shipping tag
SMCJ12CA-HRAT7
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SMCJ-HRA
  • Published
    2014
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Power - Peak Pulse
    1500W 1.5kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    75.4A
  • Clamping Voltage
    19.9V
  • Peak Pulse Current
    75.4A
  • Reverse Standoff Voltage
    12V
  • Peak Pulse Power
    1.5kW