  • SMBJ90A-AT
SMBJ90A-AT
advertisement
Manufacturer No:
SMBJ90A-AT
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-SMBJ90A-AT
Description:
4.1A 146V 100V 90V Unidirectional SMB(DO-214AA) TVS ROHS