  • SMBJ110CA/TR13
SMBJ110CA/TR13
advertisement
Manufacturer No:
SMBJ110CA/TR13
Manufacturer:
Brightking
HK JDW NO:
17925-SMBJ110CA/TR13
Package:
Datasheet:
Description:
3.4A 177V 122V 110V Bi-Directional SMB(DO-214AA) TVS ROHS