  • SMAJ85CA-HF
SMAJ85CA-HF
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ85CA-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
HK JDW NO:
186-SMAJ85CA-HF
Datasheet:
SMAJ85CA-HF
Description:
Quantity:
In Stock : 12697
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ85CA-HF
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Applications
    General Purpose
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    94.4V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    2.9A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    137V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    85V