  • SMAJ54A-HF
SMAJ54A-HF
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ54A-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
HK JDW NO:
186-SMAJ54A-HF
Datasheet:
SMAJ54A-HF
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ54A-HF
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Applications
    General Purpose
  • Power Line Protection
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    60V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    4.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    87.1V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    54V