  • SMAJ43CA-M3/61
SMAJ43CA-M3/61
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ43CA-M3/61
HK JDW NO:
884-SMAJ43CA-M3/61
Datasheet:
SMAJ43CA-M3/61
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ43CA-M3/61
  • Factory Lead Time
    40 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
    2
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-C2
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    47.8V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Clamping Voltage
    69.4V
  • Peak Pulse Current
    5.8A
  • Reverse Standoff Voltage
    43V
  • Peak Pulse Power
    400W
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Breakdown Voltage
    50.3V