  • SMAJ36CA
SMAJ36CA
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ36CA
Manufacturer:
Shanghai Prisemi Elec
HK JDW NO:
16173-SMAJ36CA
Description:
5uA 6.9A 58.1V 40V 36V 44.2V Bi-Directional SMA TVS ROHS