  • SMAJ20CA
SMAJ20CA
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ20CA
Manufacturer:
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
HK JDW NO:
16227-SMAJ20CA
Description:
5uA 12.3A 32.4V 22.2V 20V 24.5V Bi-Directional SMA(DO-214AC) TVS ROHS