  • SMAJ13CAHM2G
SMAJ13CAHM2G
advertisement
Manufacturer No:
SMAJ13CAHM2G
HK JDW NO:
799-SMAJ13CAHM2G
Step5Bar-code shipping tag
SMAJ13CAHM2G
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, SMAJ
  • Applications
    Automotive
  • Voltage - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    18.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    21.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    13V