  • SMA6J64CA
SMA6J64CA
advertisement
Manufacturer No:
SMA6J64CA
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
HK JDW NO:
461-SMA6J64CA
Datasheet:
SMA6J64CA
Step5Bar-code shipping tag
SMA6J64CA
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
    No
  • Voltage - Breakdown (Min)
    71.1V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    5.9A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    103V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    64V