  • SMA-A0207BTNT820R
SMA-A0207BTNT820R
advertisement
Manufacturer No:
SMA-A0207BTNT820R
HK JDW NO:
792-SMA-A0207BTNT820R
Package:
MELF, 0207
Datasheet:
Description:
SMA-A Series, Metal Film, 820Ohm, ±0.1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 1985
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SMA-A0207BTNT820R
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
  • Package / Case
    MELF, 0207
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SMA-A
  • Size / Dimension
    0.087Diax0.232L 2.20mmx5.90mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    820Ohm
  • Voltage - Rated
    350V
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated DC
    350V
  • Height
    2.4mm