  • SM13TSE-15-7.3728M
SM13TSE-15-7.3728M
advertisement
Manufacturer No:
SM13TSE-15-7.3728M
Manufacturer:
Pletronics
HK JDW NO:
4943-SM13TSE-15-7.3728M
Package:
Description:
Crystal 7.3728MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 15pF FUND 100Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R