  • SM102033005F
SM102033005F
advertisement
Manufacturer No:
SM102033005F
Manufacturer:
Ohmite
HK JDW NO:
547-SM102033005F
Package:
Radial
Datasheet:
Description:
30MOhm, Thick Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SM102033005F
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    30MOhm
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated DC
    5kV
  • Power Dissipation-Max
    1W
  • Height
    8.636mm
  • Length
    14.732mm
  • Width
    2.54mm